Pancierové hadice - JGmotors 2018

Prejsť na obsah

Hlavná ponuka

Pancierové hadice

MANUÁLY

Pancierové hadice

Prečo práve pancierové hadice?

Najväčšou výhodou pancierových hadíc je ich pevnosť, čomu môžme vdačiť výpletu ktorým sú obalené. Tým pádom oproti sériovo montovaných gumových hadíc s nylónovou tkaninou majú pancierové výhodu že sa nenafukujú (nemäknú), čím sa energia pri stláčaní páčky či brzdového pedálu nepohlcuje samotným roztláčaním hadíc. Taktiež gumové hadice nezvládajú teplotu brzdovej kvapaliny ktorá vzniká pri častom brzdení pri jazde na okruhu, stuntridigu či motocross.

Štandartné umiestnenie predných brzdových hadícČo sa týka brzdného účinku, je jedno aký spôsob vedenia hadíc sa zvolí. Pri 100%tnom využití potenciálu sily brzdy je potrebné zvoliť pancierovú hadicu najlepšie s teflónovým vnútrom kôli tepelnému zaťaženiu.Je dôležité dbať aj na správnu brzdovú kvapalinu a použiť čo najkvalitnejšiu pri závodoch minimálne DOT 4 a vyžšie.

Pri použití nesprávnej kvapaliny alebo kvapaliny staršej ako 2roky je riziko že vám zovrie a tým pádom brzda zmäkne aj napriek tomu že bola použitá kvalitná pancierová brzdová hadica.autor:dehacko

Návrat na obsah | Návrat do hlavnej ponuky